środa, 14 stycznia 2015

Witryny sklepowe. The shop windows.

           
          W ostatnich dniach cały swój wolny czas, którego niestety mam coraz mniej, poświęciłam zabawie z powstającym sklepikiem. Moim celem było ukończenie okien. Udało się i przyznaję, że jestem całkiem zadowolona, bo osiągnęłam zaplanowany rezultat. Okna są wykuszowe i mają półki, które, dzięki sposobowi ich zamontowania, można ściągać i przekładać. Nie do końca wiem jeszcze jaki towar wyłożę na ów półeczkach, więc będzie mi to zdecydowanie pomocne przy eksponowaniu przedmiotów takich jak ramy lub lustra. Półeczki wykonane są z balsy. 
            Oprócz witryn zaczęłam także pracować nad drzwiami. Te widoczne na zdjęciu nie do końca mnie przekonują. Nie są jeszcze skończone ani zamontowane, wstawiłam je tylko na potrzeby zdjęć.
            W poprzednim poście pisałam, że zakupiłam pierwszy mebel do sklepu - komodę. Dotarła właśnie dziś. Obok niej, na zdjęciu, stoi lustro. Lustro pochodzi z kolekcji RBA, dostępnej obecnie w kioskach. Dokleiłam do niego drewniane aniołki i obdrapłam trochę, żeby nie wyglądało na zupełnie nowe.


           Last few days all my free time I dedicated to my new shop. I wanted to finish the shop windows. I managed to do that and I must say that I am really satisfied with the result. I wanted something like bay windows with shelves. The shelves are removable and I can change their position. I am not sure what I will display in the windows so it will help me a lot in case of big objects such as frames or mirrors. The shelves are made of one millimeter thick balsa wood.

         Apart from the windows, I have started to make the door. The one in the photo is not finished yet and it is not fixed. I have just used it to take some photographs.
         In my last post I wrote that I had bought the first piece of furniture to the shop - a chest of drawers. It arrived this morning. Next to it, in the photo, there is a mirror that I bought with a magazine about the dollhouses. I have fixed two wooden angel faces to it and scratched it a little to make it seem used.
5 komentarzy:

 1. Привет Камилла!
  Очень хорошая работа! Мне нравятся ваши старые стены. Угол магазины выглядит очень старый! Вы получили красивый комод. Очень интересно смотрится старинное зеркало, которое стоит около комода.
  Татьяна

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowna jest ta komoda! W kiosku powiadasz... Szkoda, że nie w PL... Jak tak patrzę na Twój sklepik to od razu mam ochotę sama zrobić jakiś. Ale domek czeka, przeklęty domek...

  OdpowiedzUsuń
 3. El proyecto va muy bien. Bonita cómoda

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny, czekam na efekt końcowy :-)

  OdpowiedzUsuń