czwartek, 11 października 2018

IGMA Artisan

               
            Witajcie kochani. Dziś będę się chwalić. Kiedy zaczęłam interesować się miniaturami i szperać w internecie w poszukiwaniu ciekawych grup związanych z miniaturami właśnie, znalazłam coś takiego jak IGMA. IGMA to międzynarodowe towarzystwo rzemieślników w miniaturze. Aby otrzymać tytuł IGMA Artisan czyli właśnie ów rzemieślnika, potwierdzony certyfikatem, trzeba trochę się napracować. Tym bardziej więc miło jest mi podzielić się z wami wiadomością, że pod koniec września komisja oceniła moje prace i przyznała mi tytuł Artisan! Nie będę ukrywać, że jestem z siebie bardzo dumna! Ale, żeby post nie był zbyt nudny,to pokażę wam kilka brudnych postarzałych koszyczków, które uplotłam w ostatnim czasie. Chyba właśnie takie koszyi lubię najbardziej, bo mogę je sobie bezkarnie pobrudzić.

Hello everyone! I have a great news for you! And I am really proud I can share it with all the followers of my blog. I passed the evaluation of my wicker pieces and I am now an IGMA Artisan! I can't wait my certificate arrives. I haven't made many new miniatures since my children went back to school but today I want to show you some of my smaller baskets, dirty and weathered. I do like them.11 komentarzy:

 1. Enhorabuena por ese titulo bien merecido. Tu trabajo es excelente.

  OdpowiedzUsuń
 2. Enhorabuena! tu trabajo bien se merece el título!!!
  Besos.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo sie ciesze . Dla mnie bylas juz od lat mistrzynia w swoim fachu . Pozdrawiam serdecznie , Karina

  OdpowiedzUsuń
 4. Felicidades bien merecido el titulo, un trabajo impecable:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, a Twoje koszyki są piękne! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cały czas sie zastanawiam jak ty to robisz, że to wszystko jest takie mini, a wygląda tak strasznie realistycznie. Podziwiam twój talent oraz ci go zazdroszczę. Gratuluje też sukcesów w IGMA

  OdpowiedzUsuń