niedziela, 10 września 2017

Do ogrodu marsz... To the garden...


                  Jeszcze tydzień! Tylko tydzień i moje dzieci pójdą do przedszkola, a ja wreszcie będę miała więcej czasu na blogowanie i szperanie w internecie. Tutaj rok szkolny zaczyna się w połowie września, kiedy słońce przestaje niemiłosienie parzyć i można wyjść z domu nawet w południe. Przyznaję, że po ponad 10 tygodniach wakacji w ciągłym towarzystwie dzieci nie marzę o niczym innym tylko o przedpołudniu spędzonym w zupełnej ciszy i z kubkiem gorącej kawy. To dopiero luksus! Ale wróćmy do miniaturek, bo z nimi nie rozstaję się nawet w wakacje. Niedawno skończyłam dwa komplety ogrodowych mebelków na zamówienie. Łatwo nie było , bo fotele śniły mi się już po nocach.. Oba dotarły już do nowych właścicieli. Oceńcie sami, który zestaw podoba się wam bardziej...


Just a week more! One week and my children will go to the kindergarten and I will have more time for me. School starts in the middle of September here when the sun is no more hot and burning and we can go out from home at midday (it is almost impossible in July and August). I admit that after more than ten weeks with my kids I just dream of a morning in complete silence and with a cup of hot coffee. What a luxuty! But lets come back to miniatures. Some time ago I completed two orders . two garden sets. They both got to their new homes so I can show you the pictures. Which set do you like more?






11 komentarzy:

 1. Meble przepiękne, ale najbardziej zachwyciła mnie ta skrzyneczka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłabym bardzo szczęśliwa, gdybym miała takie mebelki, maxi oczywiście, na swoim tarasie. A że mam dwa, to oba zestawy. ;)
  Każda lalka myśli ta jak ja ;)
  Doszłaś do niesamowitej perfekcji i jak widać wszyscy to doceniają. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hay que elegir???? Es imposible!!! Son maravillosos los dos conjuntos! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, Kamilla! Rozumiem cię bardzo dobrze, dzieci zajmują dużo czasu i energii. Oba zestawy są piękne. Starałem się zobaczyć różnicę,ale po prostu zauważyłem, że jedna para fotele jest nieco większa. Jestem niedbały(( nie muszę wybierać, to byłoby kłopoty.
  Uścisk, Julia

  OdpowiedzUsuń
 5. Tus creaciones son perfectas,maravillosas!!!!
  Besos.

  OdpowiedzUsuń
 6. Madness ... it's so beautiful!!!!
  I wish I could do that too :o(

  OdpowiedzUsuń