piątek, 29 września 2017

Na grzyby! For mushrooms!


    Hej ho, hej ho na grzyby by się szło... Chociaż sezon grzybiarski dobiega już prawie końca tak mi się jakoś zebrało na grzybobranie w miniaturze. Uwielbiam chodzić na grzyby, uwielbiam zapach lasu, miękki zielony mech i nawet pajęczyny, w które często wpadam. Kiedy byłam dzieckiem jeździłam na grzyby z dziadkiem, potem z tatą. Teraz niewiele mam możliwości na zbieranie grzybów, chociaż w lesie jesteśmy częstymi gośćmi. Dokoła same rezerwaty przyrody i grzybki można sobie jedynie pooglądać. Zadowoliłam się więc zbiorami mini mini...

Do you like picking mushrooms? I do! I love everything about going for mushrooms... the smell of the forest, the overwhelming green and even the spiderwebs! I used to go for mushrooms with my granddad when I was a child. I did love it! Here we cannot pick mushrooms as there are natural reserves everywhere and taking anything from the wood is forbidden but I do like walking in the woods.

9 komentarzy:

 1. Cudowne :)
  Wciąż nie mogę wyjść z podziwu nad Twoimi wyplatankami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Normalnie zapachniało lasem i grzybami :-)
  Przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Do takiego koszyka grzybki same chcą wskoczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Que cestas tan bonitas! Yo también amo recoger setas y ese olor que tienen!
  Besos.

  OdpowiedzUsuń
 5. Siempre me maravillan tus miniaturas!
  Admiro tu trabajo! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ha! Do takich eleganckich koszyczków to i kreacje trzeba byłoby lalkom odpowiednie uszyć, co by w codziennych ciuszkach na grzyby nie szły;)

  OdpowiedzUsuń
 7. smakowity ten dzisiejszy post!

  OdpowiedzUsuń