niedziela, 9 grudnia 2018

Gruszki. Pears.

   
         Witajcie kochani, w ostatnim czasie proza życia i choroby domowników przyhamowały nieco moje plecionkarskie poczynania. Grypa, zapalenie oskrzeli i inne dziwne bakterie i wirusy, które dzieci łapią w przedszkolu nie omineły i nas. Nie byłabym jednak sobą, gdybym tak zupełnie odcięła się od moich koszyczków. Wieczorami udało mi się upleść kilka maluszkow i ulepić kilka gruszek. Wiem, że zaczął się już sezon na bombki i choinki, ale mnie bardziej ciągnie do ogrodu niż pod świąteczne drzewko.

Hello everyone! Are you all well? My children are not ( You surely know that school and kindergarten are ideal places to get flu or some strange kind of viruses) and that's why I haven't had a lot of free time since my last entry. However, last week I managed to handweave some little baskets and yesterday I finished working with my mini pears. I know it's Christmas season but I miss summer a lot!
9 komentarzy:

 1. Maravillosas canastas y deliciosas peras!!!
  Espero que todos los virus se hayan ido de tu casa!!!
  Besos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja!
  I ja bym wolała po ogrodzie się poszwędać, wcale mi nie spieszno do świąt.

  OdpowiedzUsuń
 3. Superb what a beautiful baskets!

  OdpowiedzUsuń
 4. Супер! Очень реалистично, аппетитно и красиво!
  Татьяна

  OdpowiedzUsuń
 5. These baskets ARE FABULOUS! and I especially like the way you have lined them with a cloth and filled them with your AMAZING pears! The compositions in the photos look very "Dutch Masters" which showcases your work off to Perfection!

  OdpowiedzUsuń