wtorek, 8 stycznia 2019

Torebki. Bags.

     
         Witajcie kochani! Okres Bożego Narodzenia dobiegł końca, ferie świąteczne się skończyły, moje dzieci wróciły do szkoły, a ja odzyskałam spokój w domu i dostęp do komputera. Dziś chciałam pokazać wam nad czym pracowałam, kiedy mnie tutaj nie było, czyli plecione torby na zakupy. To pierwszy z wzorów, które wymyśliłam na tegoroczne targi. Co o nich myślicie? Kolejne wzory już się plotą.

Hello everyone! Christmas holidays ended, my children went back to school and I can finally use my computer without being disturbed. Today I want to show you some of my new bags I am going to take to Milan in February. What do you think about this design?


Przy okazji pokażę wam też ile koszyczków w najmniejszym rozmiarze udało mi się upleść przez ostatnie kilka miesięcy. One również pojadą ze mną do Mediolanu.

And my smallest baskets that I have handwoven for the last few months. I will take them to the miniature show, too.8 komentarzy:

 1. what a beautiful production!
  hugs

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę sporo tych koszyczków. Zazdroszczę cierpliwości.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Que bonitas en dos colores,me gustan mucho y sé que en la feria tendrán mucho éxito!
  Besos.

  OdpowiedzUsuń
 4. Torby są cudne!
  A ilość koszyczków powalająca... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kto będzie nosił takie torebki? Bardzo mi się podobają. Zaskakujące jest to, ile sztuk udało ci się zrobić. Pewnie włożyłaś w to pełno pracy. Pozdrawiam Serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Que maravillas.. Haces unos trabajos preciosos!!

  OdpowiedzUsuń